KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12691205
nr 1269 1205
Oidentifierad konstnär. Komposition. Monogramsignerad. Olja på pannå, 71x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 18:30:32
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
1.200 kr
6
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
6
1.300 kr